Grindinės, terasinės lentos - kaina

Grindų lentos

Grindinių lentų gamybai naudojama specialiai šiam produktui atrinkta mediena. Tai garantuoja lentų kokybės reikalavimų atitikimą, jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Grindinės lentos džiovinamos iki 8-10 % drėgnumo (tai labai svarbu, kad neatsirastų tarpeliai). Vidinėje grindų lentos pusėje yra išdrožos, kurių paskirtis - maksimaliai neleisti lentai deformuotis. Svarbiausia taisyklė prieš grindų montavimą yra ta, kad lentas reikia palaikyti 5-7 paras toje patalpoje, kurioje jos bus tvirtinamos. Tokiu būdu susivienodins medienos ir patalpos santykinė drėgmė.

Grindų lentos - prfilis GR

Grindų lentos

Kokybės klasė
Matmenys, mm
storis x plotis x ilgis
Medžio
rūšis
Kaina
Eur / m'
AB premium
  28 x 120 x 4200
Pušis
27,00
AB
27 x 95 x 4000
Pušis
Neturime

Terasų lentos

Terasų lentos

Kokybės klasė
Matmenys, mm
storis x plotis x ilgis
Medžio
rūšis
Kaina
Eur / m'
AB
28 x 120 x 4200 / 4800
Pušis
17,00
AB impregnuota
      28 x 120 x 3300 / 3600 / 3900 / 4800
Pušis
18,20

Terasų lentos

Medinės terasinės lentos tampa ypač paklausiu produktu. Terasų lentos gali būti pagamintos iš įvairių medžių rūšių, tačiau medienos pasirinkimas gali būti ne tik vizualaus skonio klausimas.

Pušinėms ar eglinėms terasų lentoms pageidaujamas papildomas jų apdirbimas alyvuojant arba impregnuojant giluminiu būdu. Tai padeda apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio faktorių – saulės, lietaus, vabzdžių, pelėsio. Taip apdirbta mediena sugeba geriau priešintis drėgmei kas mažina medienos išbrinkimą ir deformacijos efektą. Reikalinga atkreipti dėmesį, kad netgi tuo atveju, jeigu lentos buvo impregnuotos aukštu spaudimu, jas reguliariai būtina apdoroti specialiomis terasinei medienai skirtomis priemonėmis.

Ilgaamžiškesnė mediena terasoms būtų brangesnė, tuo pačiu ir tvirtesnė maumedžio mediena. Ši medienos rūšis ypatinga tuo, kad ji turi labai daug sakų ir dėl to pasižyminti aukštu atsparumu mechaniniam bei atmosferos poveikiui. Dėl savo tankio ir didelio sakų kiekio, daugelį skysčių maumedis tiesiog atstumia.

Terasos karkasą visuomet patogiau įrenginėti naudojant obliuotą, kalibruotą medieną. Šis medienos gaminys pasižymi matmenų tikslumu ir tai palengvins karkaso paviršiaus išlyginimo darbus bei terasinės dangos montavimą.